Prolyte Campus

prolyte campus - cmyk ciagiem niebieskie2

Prowadzący:

Eric Laanstra

Czas trwania:

10.00 – 16.00 (6 godzn)

Posiłek:

lunch i napoje

Certyfikat ukończenia:

TAK

Miejsce szkolenia:

Prolight Sp. z o.o.

Koszt szkolenia:

darmowe

Prolyte Group to światowy lider w produkcji sprzętu i rozwiązań konstrukcyjnych dla branży rozrywkowej.

To grupa pasjonatów oferujących najlepsze rozwiązania dla użytkowników i klientów.

W skład firmy Prolyte wchodzą 4 podstawowe działy: Prolyte Structures, Prolyte Systems, ProLYFT, StageDEX.

Wyroby Prolyte są ciągle udoskonalane żeby tworzyć produkty coraz bardziej innowacyjne i bezpieczne. Firma również aktywnie bierze udział w podnoszeniu poziomu swojej wiedzy, wszystko po to żeby zaproponować rozwiązania, które sprawdzą się w praktycznym zastosowaniu. Wszelkie rozwiązania oparte są o wiedzę i doświadczenie zarówno osób z jednej strony odpowiedzialnych za kreatywne powstawanie sceny, jak też techników odpowiadających za jej ostateczne zbudowanie.

Prolyte w swojej pracy, kieruje się chęcią nawiązywania długoterminowych relacji zarówno z użytkownikami, jak też klientami. Podstawą działalności jest wzajemny szacunek i zaufanie. Kiedy połączy się to wszystko w jedną całość, istnieje szansa na stworzenie czegoś niesamowitego.

Grupa Prolyte swoją siedzibę ma w Holandii w mieście Leek, gdzie w jednym miejscu spotykają się projektanci, inżynierowie i sprzedawcy.

Produkty Prolyte można znaleźć w instalacjach, wydarzeniach i produkcjach na całym świecie. Wszędzie tam, gdzie wymagane są rozwiązania bezpieczne, innowacyjne, spełniające najwyższe światowe normy.

Poruszane zagadnienia:

    • inspekcja kratownic
    • wytyczne dotyczące tego jak, co i kiedy należy sprawdzić w kratownicy oraz jak to udokumentować\
    • kratownice na elektrycznych wciągnikach łańcuchowych
    • co dzieje się w kratownicy i wciągniku łańcuchowym, co należy wziąć pod uwagę podczas podnoszenia, przytrzymywania i opuszczania kratownic
X